Krasnoludki

Krasnoludki to grupa 4-latków. Wychowawcą jest pani Kasia, jest z nami również nauczyciel wspomagający Pani Ola, a woźną oddziałową pani Dorota. Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 11 dziewczynek i 14 chłopców.

Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Bardzo lubią budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych, oraz wykonywać prace plastyczne. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Dzieci dbają o swoją salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Lubią słuchać bajek opowiadanych bądź czytanych przez nauczyciela. Wiele radości sprawiają im zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy.

W naszej grupie dbamy o to, by każde dziecko czuło się akceptowane, zrozumiane i lubiane, by z uśmiechem i radością przychodziło następnego dnia.